top of page
Less Stress Vasaros stovykla
Less Stress Vasaros stovykla

Tue, 16 Aug

|

Antaviešė

Less Stress Vasaros stovykla

Streso paleidimo ir savęs pažinimo kelionė Labanoro tankmėje.

Date & Time

16 Aug 2022, 15:11 EEST

Antaviešė, Antaviešė 18200, Lietuva

About

'Less Stress' komanda drauge su 'Jogos Psichologijos' projektu kviečia į 4ių dienų interdisciplininę, patyriminę stovyklą Labanoro Girioje.   Ši stovykla visoms mūsų dalims. Nedalomai tyrinėsime streso, psichologinių traumų, gyvybiškumo, kūrybiškumo, įkūnytumo (embodiment) temas per savo protą, kūną, pojūčius, leisimės palaikomi stiprios gamtos energijos.

Pažindinsimės su psichologinių traumų, streso procesais bei pasekmėmis, savo emocijomis ir kūno procesais, įgalindami save pilnumoje jausti bei naudotis įvairiais atsparumo įrankiais, kurti saugią erdvę sau ir su kitais patyriminėse sesijose.

Visos stovyklos metu veiks integracijos erdvė bei galimybė individualioms sesijoms. 

Less Stress – tai multidisciplininis edukacinis projektas, apjungiantis traumų psichologiją, neuromokslą, somatiką, holistines praktikas ir meną. Projekto tikslas yra edukuoti ir skatinti visuomenę matyti žmogų ne kaip skirtingų mechaninių dalių sandarą, bet kaip nedalomą visumą, kurios dalys daro įtaką viena kitai; ir skatinti glaudų bendradarbiavimą tarp mokslo, meno ir holistinių praktikų, tyrinėjant šias sąveikas. Less Stress 2020 metų Tech Inkubatoriuje laimėjo pagrindinį prizą už inovatyvią ir holistinę startuolio viziją.

Stovyklos vedlės: 

Živilė Virkutytė yra profesionali teatro ir šokio menininkė, sertifikuota Jogos mokytoja (Mysore, India) ir 13 metų jogos praktikos, kūno terapijos studentė (UK) ir Less Stress projekto bei tinklalaidės bendraautorė. Jos požiūris į meną, gyvenimą ir žmogų visada buvo ir yra per multidisciplininę prizmę. Pastaruosius 3 metus, ji aktyviai tyrinėja ir mokosi apie traumas, kolektyvines traumas, neuromokslą, somatiką. Živilė mokosi su tokiais mokytojais kaip Eddie Stern, Stephen Porges, Deb Dana, Thomas Hubl, Gabor Mate, Cornelia Schmitz, Jane Okondo, Frauke Burchards, Mooji, Rupert Spira ir daugeliu kitų.

Gabrielė Šabūnaitė yra organizacijos „Common Grounds Norway” įkūrėja, projekto “Less Stress” bendraautorė, koučerė, patarėja bei organizatorė. Ji turi daugiau nei 12-os metų patirtį ne pelno siekiančiose organizacijose, kuriant ir plėtojant įvairius socialinius bei kultūrinius projektus, skirtus pilietinei visuomenei, traumų, žmogaus teisių, psichologinės sveikatos, taikos palaikymo, holistinio, tarpdisciplininio požiūrio ir darnios plėtros temomis. Nuo 2016 metų ji mokosi su Thomas Hubl, Gabor Mate, Rupert Spira, Sarah Pyethon, Bärbel Rott, ir kitais mokytojais įvairių savęs pažinimo bei harmonizavimo technikų.

Share

Common Grounds Logo  (1)_edited_edited.p
LS logo-01_edited.png
bottom of page